0
(0)

Muszka jest zwykle odpowiednia na każdą okazję związaną z eleganckim dress codem. Nosisz ją w formalnych, półformalnych, a nawet w niektórych swobodnych stylizacjach. Pamiętaj jednak, że ta modowa sztuczka nie jest łatwa do wykonania. Noszenie muszki pokazuje pewność siebie, dając do zrozumienia, że nie boisz się być w centrum uwagi w tłumie. Wybór muszki oznacza, że dołożysz wszelkich starań, aby wyglądać jak najbardziej stylowo. Sprawdź jak wykonać profesjonalne wiązanie muchy, co opisujemy w naszym artykule.

Czy warto wybrać muszkę?

wiązanie muchy czarnej

Zwykle wybór krawata jest ograniczony zasadami noszenia: szerokość krawata zależy od garnituru i typu sylwetki. Nic takiego nie ograniczyłoby twojego wyboru muszki. Ponadto do wyboru są muszki jedwabne, bawełniane a nawet drewniane. Dowolność, ponadczasowość i uniwersalizm zdecydowanie przemawiają za wyborem odpowiedniej muszki, nie tylko do garnituru!

Wiązanie muchy po raz pierwszy – co robić?

Jeśli jesteś początkującym i nie masz pojęcia, jak obchodzić się z muszką do samodzielnego wiązania, sprawdź nasze wskazówki krok po kroku. Wiązanie muchy zacznij od ułożenia muszki na szyi w taki sposób, aby prawy koniec był o kilka centymetrów dłuższy od lewego. Następnie skrzyżuj obie strony muszki i przełóż od spodu prawy koniec i połóż go na lewym ramieniu, a na koniec zaciśnij węzeł. Co dalej? Kompletną instrukcję znajdziesz bezpośrednio na blogu producenta eleganckiej odzieży – Standar.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *