0
(0)

Nauka doboru oprawek do okularów korekcyjnych może wydawać się trudnym zadaniem, ale wcale tak nie musi być. Istnieje kilka łatwych sposobów określenia, które oprawki najlepiej pasująTwojej twarzy i pokazują Twój styl i osobowość. Przeczytaj o tym w naszym artykule oraz sprawdź gdzie możesz liczyć na specjalistyczny dobór okularów w Krakowie.

Jakie oprawki dla siebie wybrać?

najlepszy dobór okularów w Krakowie

Określenie kształtu twarzy to dobry początek, jeśli chodzi o naukę doboru oprawek. Sekretem znalezienia idealnych oprawek jest wybór pary, która najlepiej pasuje do kształtu twarzy. Jednym ze sposób na określenie wspomnianego kształtu jest odrysowanie swojej twarz na lustrze za pomocą markera suchościeralnego. Do każdego kształtu twarzy dostępne są uzupełniające oprawki, które pomogą zrównoważyć Twój wygląd. Niektóre oprawki mogą podkreślać lub nawet wyszczuplać określone cechy. Na przykład twarz w kształcie serca doskonale sprawdzi się w okrągłych oprawkach, które są grubsze u góry, aby zrównoważyć mały podbródek.

Profesjonalny dobór okularów w Krakowie

Następnym krokiem w określaniu, jak wybrać oprawki, jest wybór kolorów, które pasują do odcienia skóry. Chłodny odcień skóry, doskonale prezentuje się w odcieniach czerni, szarości i niebieskiego. Ciepły odcień skóry pięknie podkreślą oprawki w różu czy czerwieni. Wiele osób, mimo znajomości wyżej wymienionych zasad nie potrafi samodzielnie podjąć wyboru związanego z zakupem okularów. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z profesjonalnego doboru okularów w Krakowie, oferowanym przez firmę Delavi o czym więcej dowiesz się ze strony: https://delavi.pl/optyk/

 

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *