0
(0)

Nasz internetowy sklep z bielizną oferuje bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o modele, ale też pod kątem materiału, z którego bielizna została wykonana. Najczęściej większość pań sięga po bawełnę lub koronki.

Internetowy sklep z bielizną – jakie poleca biustonosze?

Porównując ze sobą biustonosz koronkowy i biustonosz bawełniany, które możesz znaleźć w naszym internetowym sklepie z bielizną, można zauważyć również różnice w ich konstrukcji. Ten pierwszy zazwyczaj ma bardziej stabilną ramę, dzięki której biust jest bardziej profilowany i odpowiednio uniesiony. Będzie wić dobrym wyborem w każdej sytuacji, gdy liczy się nienaganny wygląd. Zakładaj go pod opięte bluzki, rozpięte pod szyją koszule i do głębokich dekoltów. Na romantyczne spotkania wybierz model, który będzie kusił delikatną koronką wychylającą się spod ubrania. Bawełna uznawana jest za miękką tkaninę, przyjemną w kontakcie ze skórą. Tę cechę ma również wykonana z niej bielizna. Sprawdzi się w sytuacjach, gdy skóra była bardzo wrażliwa i podatna na jakiekolwiek podrażnienia. Będzie też dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie na pierwszy plan wysuwa się komfort i dobre samopoczucie.

internetowy sklep z bielizną

Właściwości materiału

Bielizna koronkowa, zakupiona w naszym internetowym sklepie z bielizną, może być wykonana z włókien poliamidowych, które znaczne dłużej zachowują swoje właściwości, niż bawełna. Ta cecha sprawia, że poliamid często jest domieszką w składzie również bielizny bawełnianej, dzięki czemu po kolejnym praniu zachowuje ona swój kształt i właściwości. Współczesne włókna poliamidowe są zapewniają przewiewność powietrza, więc nie ma powodu, by ich unikać. Jeśli jesteś jednak zwolenniczką prania bielizny w wysokich temperaturach, zdecyduj się na modele uszyte z bawełny. Sztuczne włókna mogą nie przetrwać w takich warunkach i majtki oraz biustonosze stracą swoje właściwości. Zanim więc wrzucisz je do pralki, zapoznaj się szczegółowo z instrukcją dołączoną przez producenta.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *