0
(0)

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w naszym życiu – nic więc dziwnego, że każdy z nas chce wyglądać rewelacyjnie. Wybierając jednak swój strój warto myśleć z rozwagą i zastanowić się nad praktycznym wykorzystaniem stroju w przyszłości. Dlaczego lepiej zdecydować się na garnitur ślubny granatowy niż na najmodniejszy krój i krzykliwy kolor? Już wyjaśniamy!

Czego unikać wybierając garnitur ślubny?

Jeden z największych grzechów współczesnej mody ślubnej – chęć wyróżnienia się strojem z błyszczącej tkaniny, efekciarskimi butami i kiczowatymi dodatkami takimi jak mucho-krawaty, złote lub srebrne kamizelki, wielokolorowe bukieciki i tym podobne. Zazwyczaj są to przekombinowane zestawy, które pozornie wyglądają efektownie, w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z dobrym gustem. Hybrydy żakietów, smokingów nadal są popularnym strojem, za które salony z modą ślubną kasują kilka tysięcy złotych, a są to zestawy, które następnego dnia po ślubie lądują w szafie i pozostają tam na lata. Tak jak suknia panny młodej raczej nie będzie założona powtórnie, tak garnitur ślubny granatowy z pewnością będzie często wyciągany z szafy przez pana młodego. Dlatego właśnie lepiej postawić na klasyczne rozwiązania.

garnitur ślubny granatowy

Ponadczasowy garnitur ślubny granatowy Rafael

Nasz garnitur ślubny granatowy Rafael domyślnie składa się z dwóch części, jednak na specjalne życzenie klienta jest oczywiście możliwość doszycia kamizelki. Wykonujemy go z gładkiej tkaniny, która z pewnością będzie rozwiązaniem ponadczasowym, dzięki czemu nasz garnitur będzie mógł być spokojnie noszony na inne uroczystości, oficjalne spotkania biznesowe, a nawet na co dzień do pracy na stanowisku wymagającym oficjalnego dresscodu. Marynarka jest jednorzędowa, dopasowana, ale nie krępująca ruchów, zapinana na jeden guzik. Posiada kołnierz szalowy oraz dwa rozcięcia w tyle. Spodnie są klasyczne, bez zaszewek, z dopasowaną nogawką zaprasowaną w kantkę.

 

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *