0
(0)

W naszym artykule tłumaczymy czym jest cellulit a także podpowiadamy jak możemy z nim walczyć. Czy wygładzający peeling antycellulitowy do ciała to jedyna opcja? Przeczytaj!

Jak walczyć z cellulitem?

wygładzający peeling antycellulitowy do ciała

Cellulit to nazwa dołkowej lub grudkowatej skóry, która często występuje na udach, pośladkach, brzuchu, biodrach i ramionach. Cellulit tworzy się, gdy komórki tłuszczowe pod skórą napierają na tkankę łączną skóry – znane jako włókniste pasma lub przegrody – powodując wgłębienie lub zmarszczenie skóry. Z cellulitem nie musisz nic robić, ale istnieją sposoby, aby się go pozbyć lub zredukować. Niektóre działają lepiej niż inne. Jedną z opcji jest samoopalacz. Może sprawić, że guzki i wgłębienia będą trudniejsze do zauważenia. Możesz również stosować zabiegi laserowe. Leczenie zazwyczaj łączy masaż, liposukcję lub terapię światłem. Może upłynniać tłuszcz, ciąć tkankę łączną, aby rozluźnić fałdy, przyspieszyć wzrost kolagenu i napięcie skóry, zwiększyć przepływ krwi i zmniejszyć retencję płynów.

Produkty marki Dr Irena Eris a wygładzający peeling antycellulitowy do ciała

Innym rozwiązaniem problemu z cellulitem jest stosowanie dedykowanych produktów pielęgnacyjnych. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na wygładzający peeling antycellulitowy do ciała, który oferuje renomowana, polska marka produkująca kosmetyki Dr Irena Eris. Kosmetyk stymuluje procesy komórkowe, kluczowe w redukcji cellulitu oraz wygładzaniu i ujędrnianiu skóry ciała. Sprawdź dokładne działanie oraz cenę peelingu, odwiedzając oficjalną stronę polskiej marki. Znajdziesz na niej także inne, ciekawe produkty do ciała oraz do twarzy, które uzupełnią Twoją pielęgnację, niezależnie od pory roku.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *