0
(0)

Czy zmagasz się z problematycznym obszarem na twarzy lub ciele, który wydaje się zatrzymywać nadmiar tłuszczu? Czy dużo ćwiczysz, a niektóre części ciała pozostają takie same? Szukasz rozwiązania jak najszybciej pozbyć się tłuszczu z brzucha i bioder bez nacięć i rekonwalescencji? Sprawdź czym jest liposukcja bez skalpela.

Liposukcja – co to jest?

nowoczesna liposukcja bez skalpela

Liposukcja to zabieg kosmetyczny stosowany w celu usunięcia niechcianej tkanki tłuszczowej. Polega na wysysaniu małych obszarów tłuszczu, które trudno jest stracić poprzez ćwiczenia i zdrową dietę. Wykonuje się go na obszarach ciała, w których gromadzą się złogi tłuszczu, takich jak pośladki, biodra, uda i brzuch czy twarzy. Celem jest zmiana kształtu ciała, a wyniki są na ogół długotrwałe, pod warunkiem utrzymania prawidłowej wagi.

Jak działa liposukcja bez skalpela?

Jeśli nie chcesz poddawać się specjalistycznemu zabiegowi liposukcji, który jest inwazyjny, rynek beauty oferuje Ci alternatywę, godną XXI wieku. Jest to liposukcja bez skalpela. Na czym polega? liposukcja bez skalpela. Jesto to podanie specjalnego preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje. Zwykle procedura wymaga 2 iniekcji przy zastosowaniu specjalnie do tego celu opracowanych igieł. Boisz się bólu? Niepotrzebnie! Wstrzykiwane preparaty zawierają substancje znieczulającą dzięki czemu zabieg jest praktycznie nieodczuwalny. Gdzie możesz wykonać opisywany zabieg, dzięki któemu pozbędziesz się tłuszczu z wybranej części ciała? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki – Nova Clinca!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *