0
(0)

Oświetlenie jest oczywiście praktycznym elementem każdego domu, ale jest także sposobem na wyrażenie osobowości i utrwalenie stylu projektowania. Jeśli zastanawiasz się, jakiego rodzaju trendy w oświetleniu możemy spodziewać się w 2023 roku zapoznaj się z informacjami jakie przedstawimy, w tym artykule.

Aranżacje świetlne w nowym roku

żółte lampy wiszące

Niezależnie od tego, czy szukasz na rynku nowego żyrandola, czy po prostu chcesz dodać atrakcyjności wizualnej za pomocą niektórych lamp wiszących czy stołowych, istnieje wiele nowych stylów. Żyrandole są już znane z tego, że wywierają duży wpływ na każdą przestrzeń, ale dlaczego tak naprawdę nie dodać trochę wizualnego zainteresowania do pokoju, zwiększając jego rozmiar? Szukaj modeli wielopoziomowych, które można również instalować w mieszkaniach! W 2023 roku będziemy świadkami większej liczby warstw oświetlenia we wnętrzach, które oferują więcej codziennych funkcji i mogą tworzyć różne nastroje w naszych wnętrzach. Szczególnie będzie to miało miejsce w łazience.

Gdzie kupić designerskie lampy wiszące?

Więcej lamp wiszących zobaczymy w 2023 roku w nowych miejscach, na przykład nad stołem jadalnym czy biurkiwem – nie tylko nad wyspą kuchenną. Modne będą szklane żyrandole wiszące w formie wisiorków, które z łatwością dopasujemy do stylu minimalistycznego czy wiejskiego. Gdzie kupimy lampy wiszące, które uzupełnią projekt nowego wnętrza czy też wprowadzą istotną zmianę do starych projektów? Warto zapoznajć się z propozycjami sklepu online Leddo, jednocześnie czytając również ich bloga pełnego wskazówek.

 

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *