0
(0)

Nowy rok oznacza oczywiście wiele nowych trendów wnętrzarskich, które mogą zainspirować Cię do stworzenia własnej łazienki. Ponieważ pomieszczenie to, to już nie tylko miejsce funkcjonalne, ale przyjemna przestrzeń, którą lubimy urządzać całkowicie według własnego gustu. Budujesz lub remontujesz? W takim razie koniecznie odkryj modne i gustowe trendy dotyczące eleganckich dodatków do łazienki, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jak zaaranżować łazienkę zgodnie z modą wnętrzarską 2023?

eleganckie dodatki do łazienki

Po pierwsze – Marmur! Jest już modny nie tylko w kuchni, ale także w łazience! Marmurowe umywalki, meble łazienkowe czy płytki, wybór należy do Ciebie. Ten nadruk tworzy stylowy wygląd. Drewno to stały, a zatem ponadczasowy trend w świecie łazienek. Tworzy natychmiastowe poczucie ciepła i spokoju. Możesz jednak uczynić swoje drewniane meble łazienkowe jeszcze bardziej współczesnymi, łącząc je z marmurową umywalką czy betonowymi dodatkami. Trend łazienkowy, który pojawił się już w 2022 roku i zyska jeszcze więcej w 2023 to zaokrąglone kształty! Od mebli po lustra, okrągłe i organiczne kształty tworzą modną i zabawną przestrzeń.

Które eleganckie dodatki do łazienki zasługują na uwagę?

Trendy z przeszłości często wracają, dotyczy to również stylu retro. Pamiętasz różowe kafelki, złote krany lub lastryko w łazience swoich dziadków czy eleganckie dodatki do łazienki w paseltowych odcieniach? Cóż, wszystkie te rzeczy powracają! Łazienka w stylu retro jest więc idealna dla trendsetterów.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *