0
(0)

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna. Przed nami letnie spacery, wyjścia, czy większe wycieczki i podróże. Latem wyzwaniem przy wyborze outfitów mogą być właśnie buty. W końcu musimy mieć na uwadze to, że przy wysokich temperaturach lepiej mieć odkryte stopy, a to z kolei może generować obtarcia i odciski, zwłaszcza przy różnego typu sandałkach. Dlatego idealnym rozwiązaniem będą wygodne i modne od kilku sezonów klapki Birkenstock! W dzisiejszym artykule powiemy wam o nich nieco więcej.

Kilka słów o historii marki

Klapki Birkenstock kojarzy teraz niemal każdy, ale nie każdy wie, jak ciekawą mają historię! Ta marka to rodzinny biznes, który powstał już w 1774 roku, czyli 2 i pół wieku temu! Birkenstock to także wynalazca wkładki do buta w naszym dzisiejszym rozumieniu, bo to oni jako pierwsi zaczęli używać tego terminu i w latach 30. XX wieku opracowali swoją kultową wkładkę. Choć swój początek Birkenstock miał w Niemczech, obecnie to zdecydowanie marka globalna. Firma produkuje buty w duchu ekologii i zrównoważonej produkcji.

klapki birkenstock

Klapki Birkenstock i ich ergonomiczna wkładka

Czas rozwinąć trochę kwestię wcześniej wspomnianej wkładki, bo to właśnie ona jest tym, co wyróżnia klapki Birkenstock. Wkładka jest najważniejszym elementem wszystkich butów tej marki. Została zaprojektowana z największą dokładnością i jest dopasowana do naturalnych kształtów stopy, dzięki czemu redukuje napięcie mięśniowe i zapewnia komfort nawet przy całodniowym spacerowaniu.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *