5
(1)

Moda tworząca połączone sukienki basic w sportowych stylizacjach stała się niezwykle popularna w ostatnich latach. Daje to szerokie pole do wykorzystania różnych stylów ubioru w jednej stylizacji. Sprawdź, jak połączyć codzienną sukienkę ze sportowymi butami, by całość prezentowała się wyjątkowo i inspirująco.

sukienki basic w sportowych stylizacjach

Sukienka basic w wielu połączeniach

Ważne jest to, by sukienki basic w sportowych stylizacjach były skromne i uniwersalne, dzięki czemu połączysz je ze sportowymi butami, luźną koszulą czy jeansową kurtką. Wybieraj proste, kwadratowe dekolty i stonowane odcienie, a Twoje stylizacje zawsze będą prezentować się dobrze. Zaletą uniwersalnej sukienki jest możliwość wykorzystania jej na różne sposoby, operując odpowiednimi dodatkami. Z połączenia sukienki basic ze sportowymi ubraniami w łatwy sposób możesz przejść w elegancką stylizację. Wystarczy, że dodasz do niej gustowną biżuterię i buty na obcasie. 

sukienki basic w sportowych stylizacjach

Jak nosić sukienki basic w sportowych stylizacjach?

Sukienki i sportowy ubiór nie zawsze chodziły ze sobą w parze. Jednak nadeszły czasy, w których nie boimy się takich odważnych połączeń. Mimo że w obecnej modzie dozwolonych jest wiele ciekawych połączeń, należy zachować odpowiednią spójność w swoim wyglądzie. Sukienki basic w sportowych stylizacjach powinny być klasyczne, najlepiej jednokolorowe, by nie popaść w skrajną przesadę. Dobrym przykładem do naśladowania będzie połączenie czarnej sukienki z białymi sneakersami i sportową kataną.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *