0
(0)

Nie ma wątpliwości, że łazienka zmieniła się ze ściśle funkcjonalnego pomieszczenia w domu w przestrzeń o ogromnym potencjale projektowym. W świecie architektury wnętrz mówi się, że popyt na stylowe i zgodne z trendami wyposażenie łazienek będzie się utrzymywał do roku 2023 i później. Zatem jakie są trendy w aranżowaniu przestrzeni łazienki na 2023 rok i czy jest w nich miejsce na kabiny prysznicowe pięciokątne?

Trendy łazienkowe na 2023 rok

kabiny prysznicowe pięciokątne

Po pierwsze żegnamy się z połyskiem! Szczotkowany metalik to niezawodne wykończenie łazienki – złagodzenie połysku mosiężnych lub złotych elementów wyposażenia zmniejsza ryzyko, że Twoja przestrzeń będzie wyglądać krzykliwie. Cieplejsze odcienie będą dominować w 2023! Witamy natomiast inspirację latami 70- tymi. Podłogi w szachownicę czy nisko zawieszone sufity wpisują się w szerszy trend nawiązujący do stylu vintage w domach. Architekci lansują również wprowadzenie do łazienek czerni. Nastrojowa czarna łazienka może stworzyć przytulną, a jednocześnie współczesną atmosferę domowego SPA.

Czy kabiny prysznicowe pięciokątne to dobry wybór?

Często by dostosować swoje mieszkanie czy dom do nowych trendów wcale nie musisz planować generalnego remontu oraz nadwyrężać znacząco swojego budżetu. Znając nowinki designerskie oraz inspirując się informacjami z sieci czy magazynów o wnętrzach możesz w sprytny i niedrogi sposób zmienić swoją łazienkę czy salon nie do poznania! Postaw na ciekawe dodatki, wymianę tekstyliów czy głównych elementów wnętrza jak sofa w salonie czy wanna w łazience. Może kabiny prysznicowe pięciokątne będą wyborem znacznie bardziej funkcjonalnym?

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *