0
(0)

W ciągu kilku ostatnich lat mamy możliwość stworzenia pięknych paznokci w domowym zaciszu – nie tak jak wcześniej, gdzie dostęp do profesjonalnego sprzętu był tylko w salonach kosmetycznych. W tym wpisie zajmiemy się tym, jak zacząć robić paznokcie hybrydowe w domu – nie zwlekaj, czytaj dalej!

Odpowiedni sprzęt to podstawa!

Jeśli też marzysz o tym, by dowiedzieć się, jak zacząć robić paznokcie hybrydowe, pierwszym jest odpowiedni research i zakup produktów oraz narzędzi do stylizacji hybrydowej paznokci. W tym typie manicure potrzebny jest przede wszystkim odpowiedni lakier, baza i top coat. Kolejną ważną rzeczą jest lampa UV – to dzięki niej wspomniany wcześniej lakier zastyga, a końcowe paznokcie są niezwykle trwałe w porównaniu do tradycyjnego samoschnącego lakieru do paznokci. Nie zapomnij także o odpowiednich zmywaczach do paznokci, pilnikach i frezarkach – nie są one w stu procentach niezbędne, jednak z pewnością ułatwią pracę z paznokciami i skórkami.

jak zacząć robić paznokcie hybrydowe

Jak zacząć robić paznokcie hybrydowe krok po kroku

Przygotuj paznokcie: delikatnie zmatuj ich powierzchnię blokiem polerskim, następnie usuń skórki i odsuń je kopytkiem, nadaj paznokciom odpowiednią długość i kształt. Następnie przemyj płytkę paznokcia wacikiem nasączonym specjalnym płynem odtłuszczającym, tzw. cleanerem i zacznij nakładać lakiery hybrydowe. Każda warstwa lakieru powinna być jak najcieńsza i uważaj na dotykanie skóry. Paznokcie wkładamy do lampy zazwyczaj na 120 sekund – tutaj warto zapoznać się z instrukcją producenta lakieru, który podaje osobne czasy naświetlania dla lamp UV i LED. Pamiętaj, aby każdą pojedynczą warstwę lakieru utwardzać w lampie. Gdy uzyskaliśmy pożądane krycie, nakładamy ostatnią warstwę tzw. top i ponownie wkładamy do lampy na 120 sekund. Nasz manicure hybrydowy jest już prawie gotowy, teraz wystarczy tylko wacik zwilżony płynnym cleanerem przemyć paznokcie, aby pozbawić je klejącej warstwy i nasze paznokcie są gotowe! Teraz już wiesz jak zacząć robić paznokcie hybrydowe!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *