0
(0)

W czasach kiedy masowo produkowane są ubrania ze słabych materiałów, coraz bardziej doceniamy polskie firmy odzieżowe. Ich podejście do tworzenia ubrań znacznie różni się tym, co oferują sieciówki i wielkie koncerny odzieżowe. Projektanci kreują ubrania z pasji, nie zważając tak bardzo na koszty, a raczej skupiając się na tym, aby odzież była bezpieczna dla organizmu, wygodna i dobrej jakości. Do tego zależy im, aby na bieżąco odzwierciedlać potrzeby modowe Polaków.

Potis & Verso

Jedną z polskich firm odzieżowych jest Potis & Verso, które na rynku znajduje się już od ponad 20 lat. Łączy w sobie elegancję, wygodę i prostotę. Swoimi projektami łamie stereotypy i rutyny, które wytwarzają się w branży modowej. Podkreślają to wyraziste kolory, ciekawe zdobienia oraz zwiewność ubrań.

The Odder Side

Marka The Odder Side powstała w 2014 roku w Warszawie. Jej założycielkami są dwie przyjaciółki, których celem było stworzenie ubrań, które podkreśla siłę i piękno kobiet. Obecnie ich produkty znane są również w Paryżu i Stanach Zjednoczonych. Z każdym rokiem podbijają serca coraz bardziej zróżnicowanych klientów.

polskie firmy odzieżowe

Lavard

Pochodząca spod podnóża Tatr, marka Lavard oferuje swoim klientom przede wszystkim wysokiej trwałości materiały gwarantujące solidne wykonanie ubrań. Firma świetnie zarządza procesem kontroli jakości, dlatego każdy etap jest selektywnie sprawdzany przez specjalistów. Polskie firmy odzieżowe, które tak jak Lavard skupiają się na zapewnieniu odpowiedniej kontroli i jakości, uznawane są na rynku za godne zaufania.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *