5
(1)

W dobie obecności zagranicznych firm odzieżowych na polskim rynku i szeroko pojętej bylejakości ciężko jest odnaleźć polskie ubrania dla kobiet, które wyróżniają wysoką jakością na lata. Marka L’AF należy to projektantów, którym warto chylić czoła, ponieważ jej kolekcje wyróżniają się tym, czego szukamy w dzisiejszej modzie. Poznaj bliżej asortyment polskiej marki, w którą warto inwestować i tym samym cieszyć się nieprzemijającą modą.

Czym zajmuje się marka L’AF?

Marka L’AF została założona w 2014 roku, a jej pierwsza premiera miała miejsce na letnim pokazie mody w Warszawie. Asortyment firmy opiera się na tworzeniu modnych i jakościowych ubrań dla kobiet. Założycielka firmy miała na celu ukazanie piękna idealnej kobiety, która jest symbolem ciepła, czułości, pewności siebie i zdecydowania. Wszystkie kolekcje marki są pełne sprzeczności- tak jak kobiety. W asortymencie firmy można odnaleźć żywe kontrasty sąsiadujące ze spokojnymi i stonowanymi akcentami, co spełnia wymagania każdej użytkowniczki. Ubrania wyróżniają się wygodą i szykiem, więc świetnie sprawdzą się w przypadku podróży oraz spotkań okazjonalnych i biznesowych. 

marka L'AF

Ubrania dla każdej stylowej kobiety

Nasycone czerwienie i odważne turkusy znajdują tam miejsce obok pudrowych odcieni różu. Estetyka i dbałość o najmniejszy szczegół to zasady, z którymi w zgodzie powstają firmowe ubrania. Marka L’AF wykorzystuje naturalne surowce podczas produkcji modnych sukienek, spódnic, garniturów i kombinezonów. Kreacje są lekkie i zwiewne, więc każda kobieta może doświadczyć poczucia wolności, obecnego w każdej propozycji marki.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *