5
(1)

Obecnie coraz częściej słyszy się o problemach z wypadaniem włosów, rzęs lub brwi. To bardzo przykre doświadczenie, z którymi zmaga się wiele kobiet i mężczyzn. Dlatego z myślą o nich powstały kosmetyki marki Long 4 Lashes. Zostały stworzone w oparciu o nowoczesne technologie, które gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz skuteczność. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto wybrać te produkty!

Charakterystyka produktów Long 4 Lashes

Wybierając kosmetyki do pielęgnacji oraz te specjalistyczne – warto zwrócić uwagę na ich bezpieczeństwo dla skóry. Long 4 Lashes to kosmetyki dla piękna i urody, które nie powodują podrażnień, ani innych niepożądanych skutków.  Znakomitym produktem, bardzo czeto wybieranym przez wiele osób jest serum przyspieszające wzrost rzęs i brwi. Co świadczy o jego wyjątkowości? Zawiera on składnik czynny bimatoprost, który działa na rzęsy w takim sposób, że w fazie ich wzrostu pobudza je, zwiększając ich liczbę, a w fazie drugiej przedłuża ich życie.

Jakie kosmetyki Long 4 Lashes znajdziesz w ofercie?

Drogeria Notino posiada szeroki asortyment kosmetyków globalnych i lokalnych marek. Dlatego nie mogło tam zabraknąć produktów Long 4 Lashes. Przy ich produkcji zastosowano najwyższe standardy zarządzania produkcją i restrykcyjny proces kontroli jakości. W ofercie Notino można znaleźć serum stymulujące porost i wzmacniające rzęsy, serum stymulujące wzrost brwi, kremy pod oczy nawilżające i wygłądzające, szampony wzmacniające przeciw wypadaniu włosów oraz wiele innych kosmetyków o wysokiej skuteczności!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *