5
(2)

Dziś, kiedy w sklepach jest coraz większy wybór – możemy dostosować zakupy w pełni do potrzeb naszych i naszej rodziny. Wiele osób zastanawia się jaki rozmiar poszewki na poduszkę warto wybrać? Tak naprawdę, warto sugerować się indywidualnymi potrzebami. Od tego zależy komfort naszego snu i wypoczynku.

rozmiar poszewki na poduszkę

Rozmiar poszewki na poduszkę – jaki wybrać?

Wybierając pościel – często sugerujemy się jej wyglądem. Z reguły dopasowujemy kolor, wzór do stylu w jakim jest urządzona sypialnia. W sklepie e-ekomax znajdziesz wiele modeli pościeli – z pewnością będzie Ci ciężko zdecydować się na ten jeden wybrany model. Warto wybrać też odpowiedni rozmiar poszewki na poduszkę oraz pościeli na kołdrę. Pamiętaj o tym, aby nie były one za duże ani za małe. Zwijający się materiał będzie przeszkadzał w czasie snu, natomiast z byt mała poszewka nie zmieści w sobie kołdry czy poduszki.

Czym sugerować się przy wyborze rozmiaru poszewki na poduszkę?

Pościel może mieć różne rozmiary. Wśród tych najpopularniejszych rozmiarów wymienia się 70×80 cm oraz 50×60 cm – dla dorosłych. Rozmiar poszewki na poduszkę dla dziecka różni się od tej dla dorosłych i warto o tym pamiętać. Najpopularniejsze wymiary to 40×60 cm, 35×55 cm czy 30×50 cm. Warto wiedzieć też o tym, że osoby które nie lubią spać z wysoko podniesioną głową – powinny wybrać mniejsze rozmiary poduszek.

 

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 2

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *