0
(0)

Kobieta, która wykonuje makijaż na co dzień z pewnością zwraca uwagę na jakość kosmetyków, których używa. Lepsza jakość często idzie w parze z trwałością i nie tylko! Dlatego ważne jest, aby wybrać produkty wysokiej jakości. Zatem jaki podkład na co dzień będzie strzałem w 10? Sprawdź na co warto zwrócić uwagę!

podkład na co dzień

Jak wybrać odpowiedni podkład na co dzień?

Podstawą dobrze wykonanego makijażu jest podkład na co dzień. Warto zwrócić uwagę na to, iż na rynku znajduje wiele rodzajów tych kosmetyków. Warto dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dobry podkład powinien przede wszystkim kryć niedoskonałości, ale nie tworzyć efektu maski. Wiele kobiet nie potrafi rozróżnić tych 2 kwestii. Podkład powinien być trwały i nie wymagać poprawek w ciągu dnia. Ważne jest, aby dobrze współpracował z pudrem sypkim i kosmetykami do konturowania, a także cieniami.

Podkład na co dzień – czyli jaki?

Makijaż na co dzień powinien być delikatniejszy niż ten na imprezę. Kupując podkład na co dzień, warto dopasować go do rodzaju skóry. To gwarancja dobrze dopasowanego podkładu. Na rynku można znaleźć podkład na co dzień globalnych i lokalnych marek. Warto zastanowić się nad tym, czy szukamy kosmetyku o matowym, świetlistym czy kryjącym wykończeniu. Warto też zwrócić uwagę na to, iż dany podkład nie będzie nam służył cały rok. Należy zwrócić uwagę na to, że w lecie warto dopasować odcień fluidu do opalenizny. Wybierz podkład na miarę swoich potrzeb!

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *