0
(0)

Stylizacje ze spodniami z eko skóry, płaszczami, sukienkami czy spódniczkami królują na naszych ulicach zwłaszcza te o czarnym kolorze. Niezaprzeczalnie skórzane ubrania są silnym trendem ostatnich sezonów i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. O ile skórzany płaszcz czy sukienka mają na tyle uniwersalny charakter, że ich stylizacja nie powinna stanowić dużego wyzwania, to spodnie mogą być problematyczne.

stylizacje ze spodniami z eko skóry

Od czego zacząć?

Oczywiście od spodni! Warto zwrócić uwagę, że obecnie wiele osób odchodzi od tradycyjnej skóry decydując się na skórę eko. Wśród wielu sławnych blogerów i blogerek modowych znajdziesz stylizacje ze spodniami z eko skóry. Popatrz jak one czy oni tworzą stylizację, jakie kroje spodni wybierają czy jakich używają dodatków. Nie musisz odtwarzać ich stylizacji, ale potraktuj je jako luźną inspirację. Spróbuj poeksperymentować z ubraniami, które masz w szafie i sprawdzić, które najlepiej pasują do skórzanych spodni. Kolejnym bogatym źródłem inspiracji jest Pinterest, wystarczy wpisać stylizacje ze spodniami z eko skóry.

Na jaką okazję można założyć stylizacje ze spodniami z eko skóry?

Wszystko zależy od tego, z czym połączysz skórzane spodnie. Jasne skórzane spodnie w brązowym odcieniu w połączeniu z białym swetrem idealnie sprawdzą się podczas zimnych jesiennych dni np. w pracy. Stylizacje ze spodniami z eko skóry, do której założysz szpilki i odkryty top dobrze sprawdzą się podczas wieczoru na mieście.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *