0
(0)

W dobie Internetu zakup podstawowego elementu naszej garderoby, czyli skarpetek, może wydawać się prosty, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nie wystarczy bowiem wybrać fajne skarpetki, które wpadną nam w oko, ale muszą one jeszcze pasować do naszej garderoby, a także do butów.

Jak dobrać fajne skarpetki do garderoby?

Jest na to prosty sposób – wystarczy trzymać się zasady doboru zabawnych skarpetek kolorowych do casualowych stylizacji. Łącząc je z codziennymi ubraniami, zawsze wyjdziecie obronną ręką. Oczywiście nie jest to jedyna opcja. Osoby, które lubią szaleć i bawić się modą, mogą sięgać po zabawne fajne skarpetki nawet w oficjalnych stylizacjach. Wszystko zależy od okazji i waszego charakteru. Zastanawiasz się, którą częścią stylizacji najlepiej się sugerować? Oczywiście jest na ten temat wiele teorii. Najpopularniejszą metodą jest jednak uzyskanie efektu kontrastu – skarpetki najlepiej dobieraj do koszuli, krawatu, muchy, poszetki lub czegoś, co masz „na górze”.

fajne skarpetki

Jakie ubrać buty, gdy zakładasz fajne skarpetki?

Zastanawiacie się jakie buty do kolorowych skarpetek wybrać, aby je wyeksponować i aby cała stylizacja nie wyglądała na komiczną i przesadzoną? Pamiętaj, że grube fajne skarpetki we wzorki dobrze wyglądają tylko zestawione z butami na jesień i zimę. Do jesiennego eksponowania cieplejszych kolorowych skarpet dobrze pasują buty casualowe, sportowe, trzewiki wizytowe lub sztyblety.  Z kolei do cienkich skarpetek bardziej pasować będą lekkie trampki czy sneakersy.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *