0
(0)

Istnieje wiele metod usuwania zbędnego owłosienia, a do najpopularniejszych należą: golenie maszynką, wosk oraz elektroliza. Są one powszechnie stosowane, jednak wiążą się z szybkim odrastaniem włosów, a także ryzykiem ich wrastania, powstawania przebarwień i reakcji alergicznych. Znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod usuwania owłosienia jest depilacja laserowa, która charakteryzuje się wysoką skutecznością i trwałością. Sprawdź schemat tego zabiegu i przekonaj się, czy jest on bolesny!

Jak wygląda schemat zabiegu?

Depilacja laserowa to zabieg, który ma na celu trwałe usuwanie owłosienia. Jest on bezpieczny dla każdego koloru skóry i owłosienia. Polega na emitowaniu wiązki światła przez laser, która następnie jest pochłaniana przez barwnik włosa. Skutkuje to zniszczeniem jego cebulki, jednak należy pamiętać, że laser oddziałuje jedynie na włosy, które są w fazie wzrostu. Z tego powodu, konieczne jest wykonanie serii zabiegów, aby pozbyć się w całości zbędnego owłosienia i cieszyć się najlepszymi rezultatami.

depilacja laserowa - opis zabiegu

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Laser, przy pomocy którego wykonywana jest depilacja laserowa to urządzenie, które wyposażone jest w czytnik poziomu melaniny w skórze, dzięki czemu pozwala on na dobranie indywidualnych parametrów dla każdego pacjenta. Sprawia to, że zabieg jest bardziej efektywny, a jednocześnie wyklucza ryzyko poparzenia. Co więcej, w trakcie zabiegu skóra jest chłodzona, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu, a jedynie lekki dyskomfort.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *