0
(0)

Bielizna wyszczuplająca to bielizna do zadań specjalnych. Jaka będzie najlepsza? Taka, która wyszczupla, ukrywa niedoskonałości, modeluje sylwetkę. Zakłada się ją pod obcisłe sukienki, spódnice czy spodnie. Powszechnie przyjęło się, że to niewygodna bielizna, która zbytnio uciska ciało. To jednak nieprawda. Właściwy rozmiar bielizny korygującej oraz materiał – najlepiej połączenie tkanin elastycznych i naturalnych – zapewnią wygodę podczas noszenia tego typu bielizny.

Dlaczego nie jest popularna?

Bielizna modelująca rzadko podoba się wszystkim. Dlaczego? Po pierwsze – jej zastosowanie wyznacza określona funkcjonalność. Po drugie – jest w kolorach klasycznych i bez ozdób. Po trzecie – trudno się ją wkłada. Po czwarte – na wieszakach wygląda mało atrakcyjnie. I choć wiele kobiet mogłoby dzięki niej komfortowo i ekspresowo wyretuszować sylwetkę, to czasem brak im przekonania i odwagi, aby ją przymierzyć. Bieliznę wyszczuplającą określimy jako praktyczną. I choć zdarzają się modele, na które również ze względu na design przyjemnie jest spojrzeć, to podstawowe znaczenie ma stopień wyszczuplenia i spłaszczenia, jaki możemy osiągnąć w czasie jej noszenia.

 bielizna wyszczuplająca

Po co nam bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca to doraźny sposób na poprawę sylwetki. Można dzięki niej wysmuklić uda, podnieść pośladki, spłaszczyć brzuch. Pasuje do kobiet o każdej sylwetce. Korzystają z niej kobiety z niedoskonałościami figury czy świeżo upieczone mamy, których sylwetka nie wróciła do wyglądu sprzed ciąży. Bielizna wyszczuplająca jest szczególnie polecana pod sukienki typu bodycon, okalające ściśle ciało, koktajlowe kreacje, spódnice ołówkowe, dopasowane spodnie.

Czy podobał Ci się nasz wpis?

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak oceny. Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *